فرش مدرن | خرید فرش مدرن | قیمت فرش مدرن | خرید آنلاین فرش

خرید فرش مدرن ایرانی ، ترک ، بلژیکی ، فرش مدرن کاشان در فروشگاه فرش آنلاین + انتخاب فرش بر اساس رنگ بندی و سایز در سایت تحویل رایگان درب منزل

فرش مدرن | خرید فرش مدرن | قیمت فرش مدرن | خرید آنلاین فرش

خرید فرش مدرن ایرانی ، ترک ، بلژیکی ، فرش مدرن کاشان در فروشگاه فرش آنلاین + انتخاب فرش بر اساس رنگ بندی و سایز در سایت تحویل رایگان درب منزل

  • ۰
  • ۰

قالی یا فرش ایرانی از جمله کالاهای با ارزش شناخته شده در سراسر دنیاست. این عنصر هنری ارزشمند با تلفیق زیبایی از علم و هنر توانسته جای خود را در دل خانه هر فردی باز کند. گفته می شود فرش و قالی بافی ایرانی از باورهای مذهبی اسطوره‌ای از زمان های گذشته سرچشمه می گیرد. شاید خود این عامل سبب تفاوت عمده‌اش با هنر غربی است.

 جالب است بدانید طرح و نقشه های درون این قالی ها عمدتا در رابطه با عناصر متافیزیک زمین می‌باشند. در نقش و نگاره ها و طرح های درون این فرش ارزشمند، قالی باف شرقی و به خصوص بافنده و طراح ایرانی سعی نموده تا زمین را به عنوان گستره ای از معاد و معاش نشان دهد. به همین علت اگر به خوبی به نقش های قالی توجه کنید، در قالی شرقی هر نقشی به صورت عنصری از نشانه زندگی از جهان بالایی و قدرت الهی سرچشمه می گیرد. ما حدس می زنیم که به همین دلیل است که اندازه نقش‌هایی که او در گذشته بر روی فرش می‌زد در ذهن به بزرگی نقش‌هایی است که خداوندگارش می‌زد. به این صورت که در گستره درون قالی در نهایت تبدیل به آوردگاهی می شود تا به مدد قوه تخیل، پیرامون خود را با انواع گل و طبیعت و اشکال متفاوت هندسی نقش می زند و با تلفیق ذوق و مشاهداتش، زیبایی دوچندانی از علم وجود را به رخ می کشاند.

 

گلیم ایرانی

 

باید گفت قالی های دستباف از ارزش مادی و معنویی بسیار زیادی برخوردارند. بیشتر افراد عاشق این کفپوش در سراسر دنیا سعی می کنند تا با استفاده از فرش دستباف ایرانی روح این هنر را وارد جریان زندگی در خانه خود کنند. بسیاری از ایرانیان نیز عاشق این شکل از فرش می باشند اما متاسفانه به دلیل قیمت گران خود قادر به تهیه آن نیستند. فروشگاه فرش عالی قاپو به عنوان یک مرکز معتبر فرش در سراسر ایران به فروش فرش های دستباف نما با قیمت کمتری دست زده تا همه ی افراد علاقه مند به این هنر ارزشمند توانایی خرید و استفاده از آن را در فضاهای داخلی منزلشان داشته باشند.

 

پس از معرفی گوشه ای ناچیز از تاریخ هنر فرش و فرش بافی در ایران می خواهیم به شما عزیزان خرید از یک فروشگاه فرش به صورت مستقیم از کارخانه و بدون هیچ هزینه اضافی نظیر هزینه های واسطه و رفت و آمد و پارکینگ و غیره را معرفی نماییم.

شما عزیزانی که قصد خرید فرش را دارید شاید اولین سئوالی که به ذهنتان برسد این مورد باشد، معتبرترین فروشگاه جهت خرید فرش ارزان و با کیفیت کدام است؟

فروشگاه فرش عالی قاپو به صورت یک مرکز مجهز از فروش انواع مختلف فرش با طرح ها و رنگ های متنوع و زیبا و متناسب با سلیقه هر فرد ایرانی اقدام به فروش اینترنتی فرش ها با قیمت تمام شده خود کارخانه می نماید.

 

فرش ایرانی

 

از انواع فرش های موجود در این فروشگاه می توان به فرش های ماشینی با تراکم و شانه های متفاوت از ۷۰۰ شانه گرفته تا ۱۶۰۰ شانه اشاره نمود. در ضمن این مرکز خرید آنلاین و اینترنتی فرش از قافله ی پیشرفت صنعت در زمینه ی فرش عقب نمانده و محصولات فرش مدرن نظیر شکی، وینتیج، دستبافت نما، گبه و جاجیم، تکه دوزی، کودک و غیره را نیز ارائه می کند. شما عزیزان به هنگام بازدید فرش ها و محصولات ما از عناصر دکوراتیو زیبا نظیر تابلو فرش های بی نظیر نیز غافل نشوید.

 نکته ی مهم که باید همواره در نظر بگیرید این است، برای اینکه بهترین خرید از فرش را داشته باشید، درباره مواردی مانند مواد، بافت، مقدار شانه، تراکم، ابعاد درست، طرح، شهر تولید کننده فرش، مقاومت و عمر آن به خوبی تحقیق کنید. اگر اطلاعاتی کاملی در مورد فرش نداشته باشید، هنگام خرید دچار سردرگمی خواهید شد و تصمیم گیری برای شما سخت می‌شود. شما با مراجعه به سایت فروشگاه فرش عالی قاپو به صورت ساده و اینترنتی با تمامی اطلاعات موجود برای فرش مورد انتخابی خود آشنا خواهید شد. در ضمن در صورت هرگونه پرسش در این زمینه کارشناسان ما به صورت تلفنی به پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان خواهند پرداخت.

 

فرش ماشینی

 

مراکز فروش فرش همواره به دنبال سود خود در فروش فرش هایشان می باشند. به همین جهت برای به دست آوردن این سود تدابیری مختلفی اتخاذ می کنند. در ظاهر شاید شما متوجه آن نشوید، ولی بعدها با یک حساب سرانگشتی می توانید اوضاع را بررسی نمایید. فروشگاه فرش عالی قاپو با مشتریان خود کاملا صادق بوده و این فروشگاه تمام تلاش خود را کرده تا هزینه های اضافی را از قیمت فرش از دوش مشتری بردارد. یکی از این کارها خرید فرش به طور مستقیم از خود تولیدکننده می باشد. در ضمن این مرکز خرید معتبر فرش به کیفیت فرش خود نیز اهمیت داده و همواره سفارش فرش را از برندهای معتبر تولید کنندگان در سراسر ایران انجام می دهد.

 نکته ی آخر که بسیار مهم هم می باشد گارانتی فرش پس از خرید آن است. گارانتی یعنی تضمین قیمت و کیفیت یک کالای خریداری شده. فروشگاه فرش عالی قاپو کلیه فرش های موجود در این مجموعه را با ضمانتی به مدت ۴۸ ماه به شما ارائه می دهد. درواقع گارانتی به شما این اطمینان را می دهد که فرش به هنگام شست و شو به هیچ عنوان تغییر رنگ نخواهد داد. بافت نقشه اشتباه نیست و گره ها و ریشه های فرش کاملا سالم هستند. در صورت هر گونه مغایرت با کالای انتخابی شما، امکان تعویض فرش وجود دارد. به یاد داشته باشید که گارانتی شامل شکستگی فرش و پوسیدگی، عوض شدن رنگ فرش به دلیل تابش خورشید و کلیه خطاهایی که در نگهداری فرش بوده نخواهد شد.

منبع خبر : https://aliqapo.com

  • ۰۰/۰۱/۳۱
  • مهدی